O podróżach i przyrodzie

26 października 2013r. członkowie SKF wraz z opiekunem udali się do Łukowa na spotkanie pod hasłem PODRÓŻE BLISKIE I DALEKIE. Odbyło się ono w auli liceum im. Tadeusza Kościuszki. Obejrzeliśmy fotografie ptaków w diaporamie autorstwa Weroniki i Cezarego Pióro pt. "Ptaki małe i duże" oraz diaporamę przyrodniczą Piotra Szewczyka. Wysłuchaliśmy też opowieści o ciekawych podróżach na Daleki Wschód Zbigniewa Kasprzykowskiego - "Kolory Uzbekistanu", Grzegorza Matejczuka - "Kraina Czyngishana" oraz Piotra Giczeli - "Wakacje na tureckim szlaku". Opowieściom tym towarzyszyła ciekawa prezentacja zdjęć.

Kilka słów o Szkolnym Kole Fotograficznym

Szkolne Koło Fotograficzne istnieje od września 2012 roku. Prowadzi je p. Joanna Maros. Zajmuje się przygotowaniem fotograficznych reportaży z uroczystości, imprez oraz wydarzeń szkolnych, a zdjęcia wykonywane przez członków Koła Fotograficznego zamieszczane są w galeriach dostępnych na stronie internetowej szkoły. Koło prowadzi również własną galerię zdjęć z wyjść plenerowych oraz wycieczek.

Do Koła Fotograficznego w roku szkolnym 2013/2014 należą:

  • Natalia Celejewska kl.IIIc
  • Patrycja Kuśmierczyk kl.IIIb
  • Weronika Jalowska kl.IIb
  • Patrycja Porębska kl.IIb
  • Dominika Pycka kl.IIb
  • Patrycja Pycka kl.IIb