„ Wojcieszków w obiektywie aparatu”- konkurs fotograficzny

ZIMOWA EDYCJA

SZKOLNEGO KONKURS FOTOGRAFICZNEGO

„ Wojcieszków w obiektywie aparatu”

Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza uczniów klas IV- VIII do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym: „Wojcieszków w obiektywie aparatu”

CELE KONKURSU:

- rozwijanie zainteresowań uczniów sztuką fotografii

- promowanie regionu i odkrywanie uroków naszej miejscowości

ZASADY UCZESTNICTWA:

1. Adresatami konkursu są uczniowie klas IV-VIII.

2. Tematyką konkursu fotograficznego są elementy przyrody i otoczenia przedstawiające uroki Wojcieszkowa zimą.

3. Każdy uczestnik może przesłać jedno zdjęcie.

4. Zdjęcie wysyłamy  drogą emailową

(wiadomość z załącznikiem powinna być opisana : imię i nazwisko autora zdjęcia, klasa).

3. Prace prosimy wysyłać na adres emailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. Termin nadsyłania prac: 26 lutego  2021 r.

Najładniejsze prace zostaną nagrodzone oraz zaprezentowane na stronie  internetowej naszej szkoły.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Dorota Józwik