Wesołych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia

                      Razem na Święta

‘’Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku.

Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku.

Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem.

Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze”

Boże Narodzenie to czas miłości, radości i refleksji, to czas spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. To czas pamięci o bliskich.

Podczas spotkania z Panią Dyrektor przedstawiciele młodzieży, przekazali życzenia świąteczne dla Pracowników naszej szkoły. Życzyli wszystkim: dużo zdrowia, którego wszyscy potrzebujemy, miłości, która pomaga przetrwać trudne momenty w życiu oraz nadziei, że jutro będzie lepsze.

Życzyli, aby Nowy Rok przyniósł dużo pozytywnej energii i był dla Wszystkich czasem w którym spełnią się  życzenia i najskrytsze marzenia.

 

Pani Dyrektor przekazała dla przedszkolaków i uczniów naszej szkoły oraz ich Rodziców życzenia zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu pamiętali również o Nauczycielach i Pracownikach niepedagogicznych, którzy obecnie przebywają na emeryturze. Własnoręcznie wykonane karty świąteczne z życzeniami roznosili i wrzucali do prywatnych skrzynek pocztowych emerytów.