KONKURS!!! ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY

KONKURS !!!!!!!!!!!!

NAGRODY CZEKAJĄ NA UCZNIÓW I SZKOŁY!

„Sprzątanie Świata 2020”,zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w XV edycji  ogólnopolskiego konkursu, pod hasłem:

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY
POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Termin zakończenia zbiórki już 13 listopada 2020 r.!!!

Na czym polega nasz konkurs?

Nasz konkurs polega na zebraniu przez szkołę, wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i  usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w  Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Jakie korzyści ma z tego szkoła / przedszkole?

Przygotowaliśmy trzy rodzaje nagród:

1. Każda szkoła za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych „Sodexo”.
  2. Każda szkoła lub przedszkole za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzyma nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.
  3. Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach „Sodexo” itp.) do wyboru przez szkołę.

Pojemnik na telefony znajduje się w głównym wejściu szkoły.

Organizatorzy: Samorząd Uczniowski