MŁODZIEŻOWA OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

 

     Uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w eliminacjach szkolnych MŁODZIEŻOWEJ  OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY  WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE, która odbyła się dnia 10.12.2019 roku.

Głównym celem Olimpiady jest zainteresowanie młodzieży zagadnieniami z zakresu przedmiotu „Wiedza o społeczeństwie” oraz kształtowanie postaw umożliwiających korzystanie z szans, jakie stwarza współczesny świat. Do eliminacji okręgowych zakwalifikowali się następujący uczniowie: Kacper Bednarczyk, Gabriela Bosek, Izabela Łęcicka, Mateusz Mazurek.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w Olimpiadzie. Gratulujemy tym, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu zmagań olimpijskich!  Życzymy dalszych sukcesów! Uczniów do Olimpiady przygotowywała pani Bożena Zacharska.